KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224033
*
nr 1222 4033
Oljemålning
Harald Sandberg (1912-1983), Stadsmotiv, Signerad. Olja på duk, 72x90
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 december 2018
kl 20:44:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/12 18:56:54
1
100 kr
10/12 20:22:52
2
400 kr
10/12 20:37:49
1
250 kr
10/12 20:37:49
2
300 kr (Budbetjänt)
10/12 20:38:16
1
350 kr
10/12 20:38:16
2
400 kr (Budbetjänt)
10/12 20:39:50
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: harald sandberg olja olja på duk oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:13
-
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:04
-
6395 Oljemålning
Åke Wickström (f. 1927), Sverige. Signerad. Olja p..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:03
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1222 4033
Oljemålning
Harald Sandberg (1912-1983), Stadsmotiv, Signerad. Olja på duk, 72x90
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 december 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/12 18:56:54 | 1 | 100 kr |
10/12 20:22:52 | 2 | 400 kr |
10/12 20:37:49 | 1 | 250 kr |
10/12 20:37:49 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
10/12 20:38:16 | 1 | 350 kr |
10/12 20:38:16 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
10/12 20:39:50 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: harald sandberg olja olja på duk oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:13 -
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:53 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:04
-
6395 Oljemålning
Åke Wickström (f. 1927), Sverige. Signerad. Olja p..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:03